Diabeł tkwi w szczegółach, czyli o dodatkach do domu

Kreatywne ozdoby domu

Gałąź zamiast ramki na zdjęcia – wszyscy miłośnicy przyrody oraz Ci, których domy aranżowane są w stylu eko, miast kupować gotowe ramki na zdjęcia mogą udać się na wycieczkę do pobliskiego lasu w poszukiwaniu gałęzi o ciekawym kształcie, a następnie zaimpregnować ją i powiesić na ścianie lub położyć na półce przypinając do niej zdjęcia.

Serwetki zamiast firanek – robione ręcznie serwetki, w różnych kolorach i kształtach zszyte razem i przywieszone na rzepie do okna, to może być niezwykle ciekawy sposób na zastąpienie firanek i zasłony, a przy okazji jest to niezwykle modny obecnie, element dekoracyjny w stylu retro.

Spinacze zamiast pojemnika na ołówki – chcąc przełamać monotonię swojego biurka wystarczy kupić drewniane spinacze do prania, pomalować je na fluorescencyjne kolory, a następnie skleić ze sobą w kształt walca lub prostopadłościanu. Kolorowa i finezyjna ozdoba ożywi każde biurko.

Piasek jako ozdoba pomieszczenia – to niezwykle łatwy sposób na wykonanie ozdoby wystarczy kupić kolorowy piasek i wsypać go do ozdobnego kieliszka, a następnie ustawić w salonie czy kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *