Mieszkanie w skandynawskim stylu

Od kilku lat styl skandynawski święci triumfy w aranżacji wnętrz i choć pojawiają się co jakiś czas konkurencyjne trendy, to jednak styl skandynawski nadal skutecznie broni swej pozycji. Dziś przedstawiamy sposób na urządzenie całego mieszkania w stylu skandynawskim.

Chcąc, aby nasza łazienka przybrała skandynawskiego klimatu warto sięgnąć po płytki imitujące drewno wtedy mamy pewność, że będzie je łatwo pielęgnować, będą trwałe, a styl skandynawski zostanie zachowany. W łazience warto zastosować płytki imitujące drewno zarówno do wyłożenia podłogi, jak i wanny. Warto też pomyśleć nad takimi płytkami na ścianie, w której planujemy prysznic. Wyposażenie w kolorze białym. Elementy niebieskie, mogą to być ręczniki, świece w tym kolorze, czy przybory łazienkowe, typu pojemnik na szczoteczki. Kuchnię można urządzić stosując podobne zasady.

 

W salonie i sypialni powinna znaleźć się podłoga z prawdziwego drewna, kolory ścian to odcienie szarości. Meble z białą tapicerką lub w beżowym kolorze. Dobrze jeśli ozdoby są ręcznie robione lub na takie wyglądają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *