Diabeł tkwi w szczegółach, czyli o dodatkach do domu

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: środa, 09, sierpień 2017 Super User Drukuj E-mail

Kreatywne ozdoby domu

To co nadaje wnętrzom niepowtarzalną atmosferę, co je dopełnia i jednocześnie sprawia, że jesteśmy w stanie jednoznacznie określić w jakim stylu zostały one zaaranżowane – są dodatki. Naturalnie można kupić dodatki w licznych sklepach wnętrzarskich, ale czy nie ciekawiej będzie wykonać je samodzielnie? Można także kupić dodatki w sklepie i znaleźć dla nich zupełnie nowe zastosowanie. A oto przykład kilku ciekawych dodatków, których wykonanie nie wymaga posiadania wielkiego talentu artystycznego.

Gałąź zamiast ramki na zdjęcia – wszyscy miłośnicy przyrody oraz Ci, których domy aranżowane są w stylu eko, miast kupować gotowe ramki na zdjęcia mogą udać się na wycieczkę do pobliskiego lasu w poszukiwaniu gałęzi o ciekawym kształcie, a następnie zaimpregnować ją i powiesić na ścianie lub położyć na półce przypinając do niej zdjęcia.

 

Serwetki zamiast firanek – robione ręcznie serwetki, w różnych kolorach i kształtach zszyte razem i przywieszone na rzepie do okna, to może być niezwykle ciekawy sposób na zastąpienie firanek i zasłony, a przy okazji jest to niezwykle modny obecnie, element dekoracyjny w stylu retro.

 

Spinacze zamiast pojemnika na ołówki – chcąc przełamać monotonię swojego biurka wystarczy kupić drewniane spinacze do prania, pomalować je na fluorescencyjne kolory, a następnie skleić ze sobą w kształt walca lub prostopadłościanu. Kolorowa i finezyjna ozdoba ożywi każde biurko.

 

Piasek jako ozdoba pomieszczenia – to niezwykle łatwy sposób na wykonanie ozdoby wystarczy kupić kolorowy piasek i wsypać go do ozdobnego kieliszka, a następnie ustawić w salonie czy kuchni.

Odsłony: 3893

Najchętniej wybierane projekty domów

"Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu. Dobry projekt architektoniczny jest zmysłowy. Dobry projekt architektoniczny jest mądry."