Wnętrza w stylu glamour

Styl glamour to jeden z najmodniejszych obecnie sposobów urządzania wnętrz. Dla wszystkich, którym jest on szczególnie bliski i którzy chcieliby mieszkać w przestrzeniach urządzonych w tym stylu prezentujemy inspirację dla poszczególnych pomieszczeń w domu.

 

 

Warto jednocześnie zaznaczyć, że dla tego stylu szczególne znaczenie ma wykończenie wnętrz zarówno w kwestii doboru materiałów, jak i jakości wykonania, ponieważ wiele elementów, które tworzą styl glamour bywa skomplikowana w wykonaniu dla przeciętnych budowlańców, dlatego też warto poszukać dobrej ekipy budowlano – wykończeniowej, albo specjalizującej się wyłącznie w wykończeniach. Można w tym celu skorzystać z porównywarki cen i wyszukiwarki firm, takiej jak – wyszukiwarka firm Wycenione.pl.

 

Kuchnia w stylu glamour

Nasza propozycja dla kuchni w stylu glamour to połączenie bieli i czerni. Na podłogę proponujemy płytki imitujące jasne – najlepiej wręcz białe drewno, na ściany zaś wzorzyste płytki, im więcej ornamentów tym lepiej, jednak warunkiem jest, aby były to wzory łączące biel i czerń, z przewagą bieli. Do tego proponujemy czarne meble kuchenne z białymi blatami na wysoki połysk, wiszące szafki ścienne zaś powinny być białe, całość uzupełnia podwieszany sufit z oświetleniem ledowym oraz dwa kryształowe żyrandole.

 

Łazienka w stylu glamour

Wnętrze łazienki proponujemy wykonać zaś w złocie, czerni i bieli. Ściany i podłoga łazienki wyłożone są mozaikowymi niewielkimi kafelkami na przemian złotymi i czarnymi, przy czym dominacja złotych powinna być tutaj wyraźna. Meble łazienkowe mają kolor beżowy ze złotymi zdobieniami, natomiast armatura wykonana jest również w złotym kolorze. Białymi elementami łazienki są toaleta, umywalka oraz wanna. Prysznic powinien być zupełnie przeźroczysty bez brodzika. Ważnym elementem powinno być tutaj duże lustro rzucające się w oczy od samego wejścia.

 

Sypialnia w stylu glamour

Dla odmiany sypialnie proponujemy urządzić w bieli i fioletach. Na podłogę proponujemy białe drewno oraz również biały dywan z długim włosiem, w oknach białe, jednolite tiulowe firanki oraz fioletowe, także tiulowe zasłony. Łóżko z pikowanym obiciem także białe, natomiast narzuta na łóżko w fioletowym kolorze. Jedna ze ścian na całej swojej wysokości powinna zawierać lustro. W sypialni umieszczono dwa fotele również z pikowanymi obiciami. Całość uzupełniają szafki nocne, o misternie zdobionych nogach, wykonanych z posrebrzanego metalu. Na łóżkiem zawieszono ozdobny, duży kryształowy żyrandol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *